14 aug ø BORNY FEST 2021

Borny Fest розпочнеться в Літньому Театрі о 14:00 з виступів музикантів 20ft and friends, арт-маркету , продовжиться лекціями та концертними виступами.

Після 23:00 відкривається друга локація — Port, де гратимуть електронні музиканти, а внутрішній простір перетвориться в тотальну аудіовізуальну інсталяцію.

🔵 Port
23:00 — 12:00
Voin Oruwu (live)
Radiant Futur (live)
Clasps (live)
Polje (live)
Tertön b2b Wieloroman

Event on Facebook

Category:
 

Description

14-15 серпня в Одесі відбудеться Borny fest, котрий об’єднав актуальну культуру сьогодення, а саме сучасну музику та візуальне мистецтво. Фестиваль розміститься на двух локаціях міста: Літній театр GORSAD на Дерибасівській та клуб PORT. Організатори Borny Fest орієнтуються на якісно нову хвилю виконавців та знакових представників електронної музики та мистецтва.

Одним із хедлайнерів сцени Літнього театру стане тріо Ragapop — експериментальний проект від учасниць Dakh Daughters. Музиканти використовують в своїх треках цитати з видатних літературних творів та тексти Івана Франка, міксуючи їх з електронною музикою.

Також на літній сцені виступить київська співачка СТАСІК. Це авторський проєкт музикантки Анастасії Шевченко. Її музика — це потужний поетичний та політичний акт, в якому Настя одночасно музикантка й художниця-активістка. Вона ламає звичні канони шоу-бізнесу, перетворюючи концертний виступ в авторське висловлювання.

На сцені Port зіграють наживо 6 музикантів, серед яких — Voin Oruwu — проєкт київського музиканта та продюсера Дмитра Авксентьева, також відомого як Koloah. Він виступав на першій Boiler Room x Cxeма та інших великих фестивалях й вечірках України та закордоння. Його музика — це мультидисциплінарний синтез технологій, науки та мистецтва.

“Назва Borny виникла під час проєкту Діми Єрліха «‎bored & horny»‎, це слово можно трактувати як постійний процес зародження чогось нового. Минулого літа на закритті виставки ми вирішили влаштувати невеликий захід з виступами музикантів та лекціями. Вийшло дуже цікаво та насичено, тож ми вирішили додати обертів і зробити фестиваль більш масштабним. Цьогорічний Borny Fest — це денна програма з артмаркетом, радіостанцією, фудкортом, лекціями, виставкою і нічна з вечіркою, дискотекою та художніми інсталяціями “, — розповідають організатори.

Borny Fest розпочнеться в Літньому Театрі о 14:00 з виступів музикантів 20ft and friends, арт-маркету , продовжиться лекціями та концертними виступами. Після 23:00 відкривається друга локація — Port, де гратимуть електронні музиканти, а внутрішній простір перетвориться в тотальну аудіовізуальну інсталяцію.

🟢 Літній Театр
14:00 — 22:00
20ftradio and friends
Ragapop
СТАСІК
Артмаркет
Лекції від Музею сучасного мистецтва Одеси
Виставка в галереї Art Odessa
Інсталяції Діми Ерліха

🔵 PORT
23:00 — 12:00
Voin Oruwu (live)
Radiant Futur (live)
Clasps (live)
Polje (live)
Tertön b2b Wieloroman

Квитки незабаром